گریه های ناگهانی در شب

شروع موضوع توسط مریم ‏4/3/17 در انجمن اختلالات اضطرابی کودکان

1. #1 مریم, ‏4/3/17
    آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏6/9/18
    با سلام مادری 24 ساله هستم کودک 6 ساله ای دارم از همون ابتدای تولد چند ماهی عادت به گریه از سر شب تانزدیک به صبح داشت کم کم بزرگتر شدو لجبازی کودکانه اش شروع شد بعد از اون تربیت غلط خانواده ها و شاید هم اشتباهات بد اموزی خودم خلق و خوی پسرم را عوض کرد الان 6 ساله است وپیش دبستانی.حدود4 سال پیش دانشگاهمو شروع کردم در طی مدتی که دانشگاه کلاس داشتم ناچارا پسرمو مهدکودک میگذاشتم و هر وقت هم میرفت با گریه و اشک و غرو دعوا میرفت 3 سال اول به همین روال طول کشید امسال بزرگترشده به همین مشکلات اونو مدرسه میبردم دیگه مربی های مدرسه اون و اخلاقشو موقع رسیدن به مهد میدونستن زیاد با بچه ها یازی نمیکرد اما از هوش بالایی برخوردار هست شیطنتتش فراوانه امادرمهد هیچ شیطنت و اذیتی نمیکنه فقط وقتی میخواد بره کلی اشک و گریه میکنه و گاهی خونه مادرم میگذاشتم اما از اونجا که خیلی اذیت میکنه تا وقتی که از دانشگاه برمیگردم حسابی همه رو اذیت کرده دیگه خسته شدم حتی تو خونه هم اذیتم میکنه خیلی لجباز و یدنده هست بعضااز سر اعصاب خرد کنی کتکش میزنم خیلی اما بازم لجبازه و حرفاو قول هایش یادش میرود دیگه کم کم بیشتر اطرافیانمان از شیطنت ها و لجبازی های پسرم خبردارن و هرکدام چیزی میگویند که من واقعا ناراحت میکند بطوری که دچار مشکلات روحی شده ام و گاهل یاعث بحث و دعوا بین منو همسرم میشود ملتمسانه خواهشمندم از شما مشاور گرامی مرا در امر پرورش کوکم راهنمایی کنید .ممنونم
    منبع: کانون مشاوران ایران

2. با سلام. طبق آنچه می فرمایید کودک شما احساس ناایمنی و اضطراب بالا دارد. هم چنین رفتارهای لجبازی به منظور نوعی مقابله با شما می باشند. برای گرفتن نتیچه درست بهتر است حضوری به مشاور مراجعه نمایید. اما برای شروع باید ازتباط خود با وی را بهبود ببخشید مثلا از طریق بازی کردن.سعی کنید روی تشویق ها و تنبیه ها و انضباط دهی رفتار کار کنید. از سرزنش وی بپرهیزید و بیشتر روی نقاط قوت وی متمرکز شوید. و حتما حتما به روان شناس کودک مراجعه نمایید

3. با سلام. طبق آنچه می فرمایید کودک شما احساس ناایمنی و اضطراب بالا دارد. هم چنین رفتارهای لجبازی به منظور نوعی مقابله با شما می باشند. برای گرفتن نتیچه درست بهتر است حضوری به مشاور مراجعه نمایید. اما برای شروع باید ازتباط خود با وی را بهبود ببخشید مثلا از طریق بازی کردن.سعی کنید روی تشویق ها و تنبیه ها و انضباط دهی رفتار کار کنید. از سرزنش وی بپرهیزید و بیشتر روی نقاط قوت وی متمرکز شوید. و حتما حتما به روان شناس کودک مراجعه نمایید

4. #4 ratin97, ‏28/8/18
    آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏21/9/20
    ممنون از سایت پر محتوای شما
    مشکلم با کمک شما حل شد .
    بازم ممنونم

5. ممنون از لطف شما دوست عزیز
    موفق و سلامت باشید :)

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه تالار تاریخ
اضطراب در کودکان و راهکارهایی برای رفع این مشکل اختلالات اضطرابی کودکان ‏2/10/19
پیام های کوتاه: کودک و امنیت اختلالات اضطرابی کودکان ‏18/3/17