طراحی اپلیکیشن در کوتاه ترین زمان

شروع موضوع توسط sitecode ‏11/6/17 در انجمن بازی ها و سرگرمی

 1. طراحی اپلیکیشن در کوتاه ترین زمان

  طراحی اپلیکیشن در کوتاه ترین زمان  طراحی اپلیکیشن در کوتاه ترین زمان : همان گونه که در مقالات گذشته نیز به این موضوع اشاره داشتیم با افزایش کابران دستگاه های هوشمند ، تولید و طراحی اپلیکیشن نیز بیش از پیش فراگیر شد . اگر فردی به مقوله ی طراحی اپلیکیشن علاقه ای کافی داشته باشد کار بسیار آسان و سرگرم کننده ای برای او می باشد . در مقاله ای که امروز برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم قصد داریم نرم افزار هایی که در راستای طراحی اپلیکیشن کاربرد دارند را در اختیار شما قرار دهیم .  طراحی اپلیکیشن با نرم افزار Android Studio :


  این نرم افزار یکی از جدید ترین نرم افزار ها در این حوزه می باشد و به صورت کاملا رایگان از سوی شرکت بزرگ گوگل در اختیار توسعه دهندگان و طراحان اپلیکیشن قرار گرفته است . یکی از مزیت های این نرم افزار محیط کاربری آسان آن می باشد ، در واقع شما می توانید با استفاده از Drag and drop چهارچوب یک طراحی اپلیکیشن را ایجاد کنید . این نرم افزار به طور از پیش تعیین شده کد نویسی اپلیکیشن را با زبان کد نویسی جاوا انجام می دهد .  مقایسه دو نرم افزار Eclips و Android Studio :


  در مقالات گذشته با ماهیت نرم افزار Eclips به طور کامل آشنا شدیم . حال در این بخش از مقاله ی امروز می خواهیم این دو نرم افزار محبوب و پر کاربرد را با یکدیگر مقایسه کنیم .

  نرم افزار Eclips نیز همانند نرم افزار Android studio به طور رایگان عرضه می شود اما تنها نقطه ی تفاوت این دو نرم افزار در این زمینه سرعت بیشتر کامپایل این نرم افزار نسبت به اندروید استریو می باشد . از سوی دیگر از آنجایی که نرم افزار طراحی اپلیکیشن Eclips تنها برای حوزه ی طراحی و ساخت اپلیکیشن به وجود نیامده است ، ویژگی های کمتری را نسبت به نرم افزار اندروید استریو در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار می دهد . نرم افزار اندروید استریو برای افراد تازه کار و مبتدی مناسب تر می باشد زیرا تمامی امکانات این نرم افزار در کنار یکدیگر قرار دارد .


  طراحی سایت و روش های کنترل کیفیت

  کنترل کیفیت طراحی سایت

  طراحی وب سایت و روش های کنترل کیفیت : به طور کلی یک پروژه برای دست یابی به موفقیت نیازمند واحد کنترل کیفیت می باشد . پروژه های طراحی سایت نیز از این قاعده مستثنا نبوده و به واحد کنترل کیفیت کار نیازمند می باشند . در واقع اگر در مسیر رشد یک پروژه بر اساس ابزار های اصولی پیش نروید ، به نتیجه مورد نظرتان دست نخواهید یافت .

  سرعت بخشیدن به پروژه طراحی سایت :

  اگر در پروژه ی طراحی سایت تان کنترل کیفیت داشته باشید در مدت زمان کمتری پروژه ی شما به اتمام خواهد رسید ، هم چنین در هزینه های مربوط به طراحی وب سایت نیز صرفه جویی چشم گیری رخ خواهد داد . از طرف دیگر موارد پنهان از دید یک کاربر معمولی و غیر حرفه ای نیز رعایت خواد شد تا با گذشت زمان هر بیننده ای به تحسین آن طراحی سایت بپردازد . در ادامه ی این مقاله هفت نکته را برایی شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم تا با مطالعه ی آن ها بع میزان اهمیت وجود یک کنترل کیفی در پروژه ی طراحی وب سایت تان پی ببرید .

  کنترل کیفیت طراحی سایت

  علت اهمیت کنترل کیفی در طراحی سایت :

  فرمت های مربوط به دریافت اطلاعات و مطالب آغازین از شرکت یا شخص سفارش دهنده

  فرمت های موثر در ایجاد همگرایی در دیدگاه و نظر نهایی شخص کارفرما و شرکت طراحی وب سایت

  سیستم های کنترلی مربوط به زمان بندی اجرای فرآیند ساخت سایت

  توانایی در به وجود آوردن رابطی که مسئول ایجاد هماهنگی ها می باشد .

  ساختار و قواعد های تهیه صورت جلسات در زمین های گوناگون و متعدد .

  امکان استفاده از بتا تستر در شرکت مورد نظر .

  وجود امکان استفاده از سیستم ارتباطی آن هم به صورت مکتوب و اتوماسیون در شرکت مورد نظر .

  منظور از کیفیت چیست ؟

  عبارت " کیفیت " خود منبعی برای به وجود آمدن سردرگمی های بسیاری می باشد چرا که در صحبت های روزمره میان افراد گوناگون به طور معمول به معنای " برتری " می باشد . در این وضعیت عبارت كیفیت در بردارنده ی نوعی ارزش ذهنی در بین کاربران می شود . در واقع شمار بالایی از افراد جامعه بر این باورند که آن را درک می نمایند و توانایی شناخت و تشخیص آن را دارند .
   

این صفحه را به اشتراک بگذارید